Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa (nowoczesne dziennikarstwo)

Wydział Administracji i Nauk Społecznych
REKRUTACJA ON-LINE

Nabór na studia STACJONARNE


Kochasz social media i chcesz pracować w branży? Marzysz o karierze w znanym portalu internetowym? Interesujesz się wykorzystaniem nowych technologii w komunikacji albo chcesz doradzać politykom, jak kreować się w sieci? Wybierz Media cyfrowe i komunikację wizerunkową we WSIiZ – jedyny taki kierunek w Polsce, który da Co to wszystko… i jeszcze więcej.

Ten nowatorski kierunek studiów, łączący w sobie nowoczesne dziennikarstwo i branżę internetową, to oferta dla osób, które swoją karierę wiążą z nowymi mediami – mediami cyfrowymi oraz pracą w sieci. Studia są praktyczne, nakierowane na rozwijanie biegłości w tworzeniu dla mediów oraz poruszaniu się po internetowym gąszczu. 

 

PARTNERZY KIERUNKU
      

 
Kierunek Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa to przede wszystkim praktyka. Zajęcia, realizowane głównie w formie ćwiczeń, warsztatów i laboratoriów, prowadzone przez praktyków z branży, nauczą Cię obsługi aktualnie wykorzystywanych narzędzi – od platform blogowych przez oprogramowanie do edycji obrazu czy dźwięku aż po znane media społecznościowe – od nieco innej strony.
 
Na zajęciach dowiesz się, jak komunikować w mediach online i jak komunikować się z mediami. Nauczymy Cię też, jak przygotować kampanię marketingową w mediach społecznościowych, jak stworzyć dobrą historię marketingową czy napisać tekst, który przyciągnie tłumy internautów. 
Dowiesz się – i będziesz testować w praktyce – jak działa cyfrowe radio, nowoczesna telewizja, jak założyć i prowadzić profesjonalnego bloga czy vloga. Pod okiem fachowców z branży nauczysz się profesjonalnie „robić internety”, a dzięki naszej konferencji InternetBeta będziesz miał szansę na kontakt z najważniejszymi ludźmi i formami w polskim Internecie. Zresztą, może kiedyś sam wystąpisz na tej konferencji? Jesteśmy o tym przekonani!
 

Dedykowane specjalności fakultatywne

 
Dla kierunku Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa przygotowano również ofertę dodatkowych specjalności: 

 

Co jest dla Ciebie ważne?

 
Po pierwsze, infrastruktura informatyczna WSIiZ zapewni Ci doskonałe przygotowanie do pracy z wykorzystaniem multimediów, grafiki i sieci internetowej. 
 
Po drugie, zajęcia prowadzone są przez autorytety z dziedziny mediów, wiedzę praktyczną przekazują naszym studentom również dziennikarze, graficy, fotoreporterzy i marketingowcy, specjaliści w swoich dziedzinach. 
 
Po trzecie, w ramach programu nauczania na tym kierunku wykładowcy WSIiZ przygotują Cię do pracy w mediach cyfrowych, chociaż otrzymasz także solidną dawkę wiedzy i umiejętności przydatnych w redakcjach mediów tradycyjnych. 
 
Przede wszystkim jednak, zdobędziesz umiejętności, których poszukuje podkarpacki i ogólnopolski rynek pracy.
 
 
Jeśli masz pytania dotyczące tego kierunku, pisz: ileonowicz@wsiz.rzeszow.pl Odpowie Ci Prodziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych ds. Kierunku Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa – dr Iwona Leonowicz-Bukała.
 
 

  • Robert Janowski o KIERUNKU!

 

 

© 2011 - 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.