Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Studia I stopnia

REKRUTACJA ON-LINE

Dlaczego warto kształcić się na studiach I stopnia w WSIiZ?

 
Studia I stopnia to idealny wybór dla tych z Was, którzy nie tylko chcą mieć dobrą pracę i szybko się rozwijać, ale również poznać fantastycznych ludzi oraz przeżyć niezapomniane przygody. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w swojej ofercie proponuje Ci właśnie to, czego szukasz.
 
WSIiZ - Studia Rzeszów
 
 

Dobra praca

 
Oferta edukacyjna konstruowana jest w oparciu o badania rynku pracy i perspektywy zatrudnienia, dlatego możesz liczyć na atrakcyjną pracę po ukończeniu studiów w WSIiZ.
 
Co więcej, już w trakcie nauki zasmakujesz zawodowego życia, gdyż na każdym kierunku studiów przewidziane są obowiązkowe praktyki oraz zajęcia warsztatowe. Dzięki temu zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale i umiejętności. 

 


 

Ciekawi ludzie

 
Z pewnością spotkasz ludzi, z którymi nadajesz na tych samych falach. Wspólnie osiągniecie więcej. Możesz na przykład działać w ponad dwudziestu kołach naukowych, licznych organizacjach studenckich, realizować się dziennikarsko współpracując z gazetą akademicką czy portalem studenckim. Studia w WSIiZ to także szkoły letnie, obozy i spotkania ze znanymi ludźmi. To również kontakt ze znakomitym środowiskiem akademickim i profesorami najwyższych lotów.

 


 

Liczne wyzwania

 
Te z pewnością zapewnią koledzy ze studiów, nie tylko podczas studenckich imprez. My mamy argument nie do przebicia. Studiuje u nas blisko 900 studentów z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. To inna mentalność, kultura i religia. To wiedza, której w książkach czy Internecie zdobyć nie sposób.
 
 

Wszystko to - i o wiele więcej - czeka na Ciebie, jeśli zdecydujesz się na studia w WSIiZ.

 
© 2011 - 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.