Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Studia magisterskie - więcej możliwości

Masz już dyplom licencjata i chcesz uzupełnić swoje wykształcenie? Wybór II kierunku studiów to ważna decyzja. Sprawdź, na jakie wsparcie możesz liczyć wybierając studia magisterskie we WSIiZ. 

  

Kariera wyższego stopnia - Program Master

 
Na studiach II stopnia oferujemy Ci bezpłatny program MASTER. Otrzymasz kompleksowe wsparcie w poszukiwaniu pracy od ekspertów Biura Karier WSIiZ. Będziesz mógł skorzystać z płatnych staży oraz programów mentoringowych. Wszystko po to, by wzmocnić Twoją pozycję na rynku pracy. A jeżeli zastanawiasz się nad karierą naukową – czekają na Ciebie staże asystenckie na uczelni.
Kliknij po szczegóły >>
 
 
 

Międzynarodowe certyfikaty 

 
Certyfikat to pierwszy krok w udanej karierze nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Dlatego podczas studiów II stopnia, umożliwimy Ci zdobycie międzynarodowych certyfikatów językowych, informatycznych i biznesowych.  Dyplom magistra, uzupełniony Europejskim Certyfikatem Umiejętności Komputerowych,  European Junior Logistic, CIMA czy certyfikatami językowymi w zakresie języka ogólnego i specjalistycznego, będzie prestiżowym świadectwem Twoich kwalifikacji i zapewni Ci przewagę na rynku pracy.  
 
 

Studia Ambitnego Studenta 

 
Jesteś kreatywnym i energicznym absolwentem studiów I stopnia? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy mulitidyscyplinarny program  kształcenia – Studia Ambitnego Studenta. Głównym celem programu na poziomie studiów magisterskich jest wykształcenie i wzmocnienie Twoich kompetencji liderskich oraz umiejętności motywacyjnych. Czekają na Ciebie m.in.: certyfikowane warsztaty dla liderów, szkolenia umiejętności trenerskich i dydaktycznych typu training of trainers czy staże zawodowe na uczelni. Masz również pierwszeństwo w wyborze najlepszych promotorów prac magisterskich.
 
 

Studia w języku angielskim

 
Dyplom ukończenia studiów to w wielu branżach za mało. By zdobyć prestiżowe stanowisko lub myśleć o pracy w międzynarodowych korporacjach – trzeba perfekcyjnie opanować język obcy. Wybierz jeden z trzech anglojęzycznych kierunków – Logistyka w transporcie, Zarządzanie międzynarodowe oraz Informatyka – na studiach II stopnia i zdobądź wykształcenie oraz kompetencje, które pozwolą Ci szukać pracy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie! 
 
 

Studia dualne – teoria i praktyka w jednym 

 
Absolwent studiów z dużym doświadczeniem zawodowym? To możliwe! Na studiach II stopnia, w ramach specjalnej oferty „Studiów dualnych”, połączysz naukę i zdobywanie potrzebnego doświadczenia. Czekają na Ciebie m.in.: płatne staże zgodne z kierunkiem kształcenia, spotkania z potencjalnymi pracodawcami i wsparcie finansowe w formie funduszu sponsorowanego. 
 
 
 

Specjalności międzykierunkowe 

 
Wybierając studia II stopnia we WSIiZ masz możliwość połączenia wiedzy i umiejętności dwóch kierunków studiów. Jeśli zależy Ci na poszerzeniu swoich kompetencji możesz podjąć studia na jednej z czterech dodatkowych specjalności międzykierunkowych – Zooterapia, Fitoterapia, Warsztat biznesowy – jak założyć własną firmę, Sieci komputerowe – CISCO. Dzięki dodatkowym umiejętnościom wzmocnisz swoją pozycję na rynku pracy. 
 
 
 

Studia w krótszym czasie

 
Chcesz uzyskać wyższe wykształcenie, ale ze względu na obowiązki zawodowe brakuje Ci czasu? Masz już doświadczenie zawodowe, ale chcesz uzupełnić wykształcenie? Studia II stopnia możesz ukończyć w krótszym czasie! Skorzystaj z innowacyjnego programu „przyjęcie na studia w trybie potwierdzania efektów uczenia się” (PEU), przygotowanego z myślą o osobach, które posiadają już doświadczenie zawodowe i zdobądź dyplom magistra nawet w rok. 
 
 

Elastyczny System Studiowania

 
Chcesz mieć realny wpływ na profil swojego kształcenia? Wybierz studia II stopnia z opcją Elastycznego Systemu Studiowania! ESS to nowatorski system kształcenia, który daje Ci jeszcze większe możliwości rozwoju oraz uwzględnienia swoich indywidualnych zainteresowań i predyspozycji. Dzięki Elastycznemu Systemu Studiowania, dopasujesz również wiedzę i umiejętności do potrzeb rynku pracy. 
 
 
 
© 2011 - 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.