Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Studia magisterskie w opinii studentów

 
Na studiach licencjackich, chociaż była taka możliwość, nie zdążyłem wziąć udziału w Erasmusie. Na szczęście program ten jest także dostępny na studiach II stopnia i dzięki temu mogłem spędzić wspaniałe i intensywne pół roku w hiszpańskiej Katalonii. Nie tylko zdobyłem wiedzę i doświadczenie, ale również nawiązałem międzynarodowe znajomości. 
 
Maciej Kisała
 
 
Niektórzy muszą wybierać: praca lub studia. We WSIiZ nie miałem takiego problemu, bo w ramach programu studiów dualnych otrzymałem ofertę stażu zgodnego z moim kierunkiem kształcenia 
 
Wojciech Franczyk
 
 
Najbardziej odpowiada mi to, że zajęcia są dobrze zorganizowane, nie ma mowy o wielogodzinnych okienkach, o stracie czasu. Wszystko jest sensownie ułożone w bloki, dzięki czemu można efektywniej wykorzystać czas, zamiast marnować go w oczekiwaniu na kolejny wykład.
 
Katarzyna Mieszawska
 
 
Polecam studia we WSIiZ. Oprócz ogromu wiedzy jaki zdobyłem na studiach I stopnia (teraz studiuję na magisterskich), bardzo cenię sobie to, że wszystko można załatwić tutaj przez Internet. Od rekrutacji, przez konsultacje z wykładowcami, po sprawdzenie ocen.
 
Konrad Bosak
 
 
Dzięki Indywidualnej Organizacji Studiów mogę pracować na pełen etat równocześnie studiując. Polecam postarać się o IOS :)
 
Yaryna Onishechko
 
 
Chcę rozwijać się naukowo, więc studia magisterskie są dla mnie niezbędne. Po studiach planuję robić doktorat, również na WSIiZ.  
 
Oksana Banias
 
 
WSIiZ to miejsce wielu możliwości. Zdobyłam tutaj nie tylko wiedzę podczas zajęć – dzięki uczelnianemu Biurowi Karier znalazłam płatny staż, po którym zostałam zatrudniona na umowę (panie z Biura Karier są zawsze życzliwe i pomocne). Jeśli ktoś chce dowiedzieć się jak zdobyć dofinansowanie na własny biznes lub jak założyć działalność, to na pewno znajdzie tu odpowiednie wsparcie.
 
Nadia Nestiuk
 
 
Zajęcia we WSIiZ prowadzą prawdziwi specjaliści. Siedzę na wykładzie, np. prof. Halla lub dr. Milczanowskiego, a po powrocie do domu zdarza mi się ich zobaczyć w telewizji jako ekspertów. To ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem, warto z tego skorzystać.
 
Kamil Olechowski
 
 
Po studiach licencjackich chciałam rozszerzyć swoje umiejętności. Wybrałam się więc na magisterskie, ale na inny kierunek. Jeśli ktoś decyduje się na podobną zmianę, to polecam WSIiZ, bo nie trzeba obawiać się problemów z różnicami programowymi – uczelnia organizuje w tej kwestii dodatkowe zajęcia oraz ustala dogodne terminy, co ułatwia zdawanie.
 
Ewelina Franus
 

Na studiach licencjackich we WSIiZ było fajnie, więc postanowiłam przedłużyć sobie o kolejne lata ten wspaniały okres.
 
Mariia Pavliuk
 
 
Absolwenci WSIiZ mogą liczyć na 10% zniżki, więc szkoda zmarnować taką okazję. Poza tym już od samego początku można starać się o stypendium rektora i stypendium socjalne, więc studia mogą okazać się zupełnie darmowe :) 
 
Krzysztof Klimek
 
 
Na początku nie trzeba doskonale posługiwać się językiem polskim, bo uczelnia jest otwarta na obcokrajowców i stara się im pomóc. Organizowane są kursy językowe, a wykładowcy są wyrozumiali.
 
Iryna Golovan
 
 
© 2011 - 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.