Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Warsztaty biznesowe - jak założyć własną firmę

Studiując w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, będziesz mógł nauczyć się, jak założyć i prowadzić własną firmę. Podczas zajęć w ramach warsztatów biznesowych, prowadzonych przez ekspertów oraz praktyków biznesu, zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie planowania własnego biznesu i skutecznego zarządzania nim.

Warsztaty biznesowe - jak założyć własną firmę
 
Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą i myślisz o założeniu własnej firmy, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Wybierz warsztat biznesowy - to praktyczna wiedza i niezależność!

 


 

Dlaczego warto uczestniczyć w warsztacie biznesowym?

Jak absolwent „Warsztatu biznesowego” zostaniesz kompleksowo przygotowany do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

 


 

Zajęcia w laboratoriach

W programie specjalności znajdą się zagadnienia, które mają bezpośredni wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej, m.in.
 • kreowanie koncepcji biznesu,

 • kompendium wiedzy prawnej i finansowej dla przedsiębiorcy,

 • źródła finansowania biznesu.

 
Nauka profesjonalnego zarządzania portfelem inwestycyjnym odbywać się będzie w laboratorium finansowym, symulującym rzeczywiste warunki inwestowania giełdowego, działającym pod patronatem Instytutu Badań i Analiz Finansowych WSIiZ.
 
W ramach zajęć biznesowych będziesz korzystać również z materiałów e-learningowych Instytutu Przedsiębiorczości Cisco. Tak jak menedżerowie największych korporacji, nabędziesz wiedzę, którą będziesz wykorzystywać w praktyce poprzez gry decyzyjne symulujące zarządzanie przedsiębiorstwem.

 


 

Własny biznesplan

Warsztat kończy się przygotowaniem biznesplanu dla własnego przedsięwzięcia. W jego przygotowaniu będziesz mógł liczyć na indywidualne doradztwo i coaching ekspertów. Co ważne, będziesz mógł wykorzystać koncepcję na biznes w swojej pracy dyplomowej.
 
Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni kwotą do 2500 zł, z kolei najlepsi pomysłodawcy biznesplanów będą mogli starać się o dofinansowanie z funduszu WSIiZ oraz korzystać z realizowanych na uczelni projektów wspierających przedsiębiorczość.

 


 

 • Marek Darecki o warsztatach
 • Notatek.pl o warsztatach
 • MobiTouch o warsztatach
 • Fabryka e-biznesu o warsztatach
 • Rektor WSIiZ o warsztatach
 •  Opinie o warsztach 

 


 

W programie warsztatu m.in.:

 • kreowanie koncepcji biznesu,

 • kompendium wiedzy prawnej i finansowej dla przedsiębiorcy,

 • źródła finansowania biznesu,

 • nowoczesny marketing z wykorzystaniem Internetu.

 


 

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to szansa na ponadprzeciętne dochody czerpane z tego, co lubimy robić. To odpowiedzialna wolność, która jest bezcenna.
 
Wojciech Jankowski, ekspert ds. inwestycji kapitałowych,
właściciel Consulting Wojciech Jankowski

 


 

Warsztaty nie tylko dla kierunków ekonomicznych!

Na studiach I stopnia, jeśli wybierzesz Ekonomię, Logistykę lub Finanse i rachunkowość, będziesz mógł realizować program warsztatu biznesowego bez dodatkowych kosztów.
 
Jeśli jesteś studentem kierunku nieekonomicznego, możesz zrealizować warsztat biznesowy jako specjalność dodatkową - koszt 600 zł. Specjalność realizowana jest od 4. semestru studiów.
  
Na studiach II stopnia – istnieje możliwość realizacji warsztatu biznesowego niezależnie od semestru i kierunku studiów. Jedynym warunkiem uruchomienia specjalności jest zebranie grupy 20 osób.
 
Więcej informacji na stronie: www.wb.wsiz.rzeszow.pl
 
© 2011 - 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.