Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Kadra

Właściwy dobór kadry naukowo-dydaktycznej jest jednym z filarów sukcesu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Choć nowoczesne technologie informatyczne i infrastruktura znaczą wiele, ostatecznie to ludzie decydują o poziomie nauczania. Tylko najlepsi potrafią tworzyć autorskie programy nauczania, dzięki którym nasi studenci zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Tylko tacy wykładowcy potrafią stworzyć środowisko, w którym studenci będą chcieli się rozwijać i pokochają naukę. Do grona wykładowców stale dołączają kolejne znane i wybitne postacie świata nauki.

 


  (kliknij w zdjęcie aby przeczytać więcej)

 

 
prof. nadzw. dr hab. Jerzy Grzymała-Busse
Profesor nadzwyczajny WSIiZ oraz University of Kansas (USA).
prof. nadzw. dr hab.
Jerzy Grzymała-Busse
 
 
 
prof. nadzw. dr hab. Janusz Starzyk
Profesor w WSIiZ oraz Ohio University (USA).
prof. nadzw. dr hab.
Janusz Starzyk
 
 

 


 

Obok powyższych znakomitości świata nauki, kadrę naukowo-dydaktyczną tworzą młodzi, zdolni i zaangażowani pracownicy. Realizujemy ideę koncentrowania wokół ''mistrzów'' zespołów projektowych i badawczych, w skład których wchodzą także najzdolniejsi studenci.

 

Dzięki temu nasi wykładowcy tworzą niezwykły, twórczy klimat Uczelni, którego efektem są liczne projekty o zasięgu międzynarodowym oraz szereg przedsięwzięć na rzecz Podkarpacia.

© 2011 - 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.