Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Certyfikaty międzynarodowe

Naszym studentom dajemy możliwość zdobycia licznych certyfikatów językowych i informatycznych. Posiadanie takiego dokumentu, uznawanego zarówno w Polsce jak i za granicą, jest dowodem wiedzy i umiejętności niezbędnych do poruszania się w określonych dziedzinach, podnosi także atrakcyjność na rynku pracy. Dyplom, uzupełniony certyfikatem międzynarodowym jest prestiżowym świadectwem kwalifikacji absolwenta. Certyfikat to pierwszy krok w udanej karierze nie tylko w Polsce, ale i na świecie!

 WSIiZ certyfikaty miedzynarodowe
  

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

Lektorat języka obcego i kursy akademickie przygotowują studentów do zdania międzynarodowych egzaminów językowych.

 


 

CENTRA EGZAMINACYJNE

Centrum Języków Obcych WSIiZ jest Centrum Egzaminacyjnym: The European Language Certificates (telc), London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications (LCCI IQ), Educational Testing Service, Pearson Language Test. CJO przeprowadza egzaminy z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego na wielu poziomach zaawansowania w zakresie języka ogólnego i specjalistycznego.

Centrum Egzaminacyjne telc koordynuje i systematycznie rozbudowuje sieć partnerskich ośrodków egzaminacyjnych instytucji edukacyjnych z całej Polski m.in. uczelni państwowych i niepaństwowych.
W naszych Centrach Egzaminacyjnych egzaminy telc i LCCI zdawało ponad 55 tysięcy osób z całej Polski!
 


 

LEKTORAT STANDARDOWY, INTENSYWNY I KURSY AKADEMICKIE

W pierwszym semestrze studenci studiów stacjonarnych I stopnia przystępują do testu sprawdzającego znajomość języka obcego. W zależności od jego wyniku deklarują chęć nauki w ramach lektoratu standardowego bądź intensywnego (o znacznie zwiększonej liczbie godzin dydaktycznych).


Jeśli chcesz dodatkowo uczyć się języków, potwierdzić zdobyte umiejętności egzaminami i uzyskać certyfikaty, możesz również skorzystać z:

  • egzaminów próbnych przygotowujących do egzaminów,

  • materiałów e-learning i programów multimedialnych,

  • kursów wyrównawczych, dzięki którym nadrobisz zaległości ze szkoły średniej,

  • kursów konwersacyjnych z native speakers,

  • kursów akademickich w atrakcyjnych cenach z języków: angielskiego, chińskiego,   francuskiego, hiszpańskiego, japońskiego, niemieckiego, rosyjskiego, szwedzkiego, ukraińskiego i włoskiego.

W swojej ofercie mamy również naukę języka polskiego dla obcokrajowców.

 


 

CERTYFIKATY INFORMATYCZNE

Oferujemy kursy i certyfikaty najbardziej prestiżowych firm informatycznych: MICROSOFT, CISCO SYSTEMS, HP, NOVELL, ORACLE, ECDL.

Egzaminy certyfikujące można zdawać w istniejących na uczelni centrach egzaminacyjnych: PROMETRIC i PEARSON VUE. Wybrane szkolenia i kursy realizowane są w WSIiZ w ramach planu studiów poszczególnych kierunków i specjalności.

Jako student WSIiZ będziesz mógł również uczestniczyć w kursach nieoferowanych w ramach planu studiów w atrakcyjnych cenach (nawet 5-krotnie niższych niż ceny szkoleń komercyjnych!). Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz autoryzowane materiały szkoleniowe, wersje produktu, którego dotyczy szkolenie, możliwość pracy na najnowocześniejszym wysoce wyspecjalizowanym sprzęcie oraz możliwość korzystania z portali firmowych.

Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną, co zapewnia wysoki poziom szkoleń oraz rzetelność przekazywanej wiedzy. Dzięki możliwości zaoferowania autoryzowanych szkoleń oraz przeprowadzania egzaminów certyfikujących WSIiZ stała się jednym z najbardziej cenionych regionalnych ośrodków szkoleniowych!

 


 

CERTYFIKATY BIZNESOWE

CIMA (Instytut Rachunkowości Zarządczej) – kształci praktyków biznesu. Certyfikat CIMA dostarcza umiejętności praktycznych, które uczestnicy będą mogli wykorzystywać w codziennej pracy finansisty.

European Junior Logistic – certyfikat potwierdzający kompetencje zawodowe osób zajmujących się profesjonalnie logistyką.

© 2011 - 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.